Soms heeft u ineens behoefte aan een invalkracht. Bijvoorbeeld wanneer een leerkracht even uit de running is. Bij een onverwachte vrije dag, ziekte, zwangerschapsverlof, ouderschapsverlof of wanneer u extra assistentie nodig heeft in een klas of bij bepaalde lesuren. Dan wilt u natuurlijk wel een vervanger waar u direct iets aan heeft. Via ASA Student heeft u toegang tot een vast netwerk van jong onderwijstalent. Wij bieden een vaste invalpool, van Pabo studenten en starters, die voldoen aan de eisen om de kwaliteit van uw onderwijs te borgen. Binnen een zeer korte termijn vullen wij uw vervangingsvraag in. Bijkomend voordeel is dat u in veel gevallen de mogelijkheid heeft om de netto loonkosten voor vervanging terug te vorderen via het Vervangingsfonds.
Uw vervanging direct goed geregeld
Heeft u morgen vervanging nodig voor een zieke docent? Of heeft u gedurende langere periode op één of meerdere dagen een vaste vervanging nodig? In de meeste gevallen zorgen wij voor een invaller die dezelfde dag al kan starten. Wij werken met een vaste pool van invalkrachten. Elke week brengen wij hun beschikbaarheid in kaart via geavanceerde planningsoftware. Hierdoor weten wij per dag, wie er wanneer beschikbaar is. Zo kunnen wij u snel van dienst zijn. Ook als u morgen al iemand nodig heeft. Heeft een student al eens bij u gewerkt en wilt u het liefst met dezelfde mensen werken? Dan spelen wij hierop in.
Borging van kwalitatief onderwijs
Om naast een optimale flexibiliteit ook een goede kwaliteit te waarborgen, stellen wij een aantal eisen aan de talenten die wij bemiddelen. Wij hebben hen gescreend in een persoonlijk intakegesprek en hun referenties gecheckt. De meeste studenten en starters in onze invalpool hebben al ervaring opgedaan bij scholen in de regio. Tevens zijn onze talenten minimaal in het bezit van een propedeuseverklaring van de Pabo, een MBO 4 diploma als onderwijsassistent of ze zijn al afgestudeerd. Ook zijn zij altijd in het bezit van een Verklaring omtrent het Gedrag (VOG).
Kosten terugvorderen via het Vervangingsfonds
Het Vervangingsfonds stelt scholen en schoolbesturen in het primair onderwijs financieel in staat afwezigheid van leerkrachten op te vangen door een invaller. In veel gevallen heeft u de mogelijkheid om de netto loonkosten bij vervanging terug te vorderen via het Vervangingsfonds. Kijk voor meer informatie op de website van het Vervangingsfonds.
Meer informatie?
Wilt u meer lezen over de dienstverlening van ASA in het onderwijs? Lees meer over onze dienstverlening in het onderwijs in onze factsheet.
Samenvattend bieden wij het onderwijs:
- Een vaste, gescreende en gekwalificeerde invalpool;
- continu inzicht in de beschikbaarheid van de studenten in de pool;
- op hele korte termijn gekwalificeerde invallers leveren;
- uw continuïteit in de lessen te borgen;
- mogelijkheid om netto loonkosten terug te vorderen;
- uw school toegang te geven tot nieuw onderwijstalent;
- onze jarenlange ervaring in het onderwijs;
- vaste contactpersoon bij u in de buurt;
- HR advies, als u dat nodig heeft.